Familiekirken i Follo et levende felleskap for hele familien!

Vi begynner å nærme oss august og Kick off på søndag d 05:08 kl 11:00!

allerede torsdag er det bønn for hele menigheten og hele Follo hvor jeg vil dele litt om visjonen for høsten og litt om hva vi står inn for i tiden fremover! Bønn er i menighetshuset kl 19:00.

For deg som er kjent med Familiekirken er det bare å komme!

For deg som ikke har vært her så mye før, kanskje bare på konferanser, ønsker vi deg velkommen til å være med på menighetens møter og finne inn i felleskapet. Vi er en menighet i alle aldre med flotte barnemøter og et gryende ungdomsarbeid (starter på fredag d 31:08). Vi har også kvinnemøter og mannetreff!

Spesielt er våre søndager kjent for en herlig lovsang og flott forkynnelse. Vi har flotte forkynnere som alle har gått igjennom livet og har prøvet Guds nåde over deres liv i forskjellige faser. De er kjent for å snakke sant om livet og å løfte opp sannheter i Guds ord kompromissløst.

Denne høsten kommer til å preges av det oppdraget Gud har gitt oss til å nå ut til de lokale follobeboere både i Ås og omegn med evangeliet om Jesus Kristus. Dette kommer til å bli gjort gjennom ulike redskap og arrangement som Gud har gitt oss som vi kommer tilbake til.

Vi har også flere lifegrupper lokalt i ditt område som er en viktig del av det å bygge Guds rike som er menigheten.

Kom og vær med å se Guds rike vokse og bli synlig i og igjennom deg og din familie!

Bli med i Familiekirken!

Hjertelig Velkommen!

mvh Pastor Egon Davidsen

 

 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s